Privaatsuspoliitika

Küpsiste kasutamine

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse Teie lõppseadmes (näiteks arvutis, mobiiltelefonis, nutitelefonis, tahvelarvutis jne) Teie veebisaidi ja (või) rakenduse seansi ajal. Küpsiste kasutamisel tunneb veebisait ja (või) rakendus ära Teie lõppseadme (näiteks Teie järgmisel veebisaidi ja (või) rakenduse seansil). Küpsiseid võib kasutada, et „jälgida“ Teie tegevusi ja harjumusi veebisaidi ja (või) rakenduse seansil ning luua nende alusel Teie profiil. Vastavalt sellele profiilile võite oma eelistuste alusel saada veebireklaami.

Veebisaidi ja (või) rakenduse analüüsi eesmärgil kasutame Google Analytics teenust ja muid analoogseid vahendeid. Sellised vahendid loovad statistilist ja muud teavet veebisaidi ja (või) rakenduse kohta vastavalt Teie arvutites ja (või) muudes lõppseadmetes olevatele küpsistele. Teavet veebisaidi ja (või) rakenduse külastamise kohta kasutatakse, et luua veebisaidi ja (või) rakenduse liikluse aruanded. Seda teavet säilitavad Google ja muud teenusepakkujad. Küpsiseid kasutatakse, et tunda Teid ära kui veebisaidi ja (või) rakenduse varasemat kasutajat.

Lasteaed Sirel veebilehel on järgmised küpsised:
Veebilehel kasutatakse veel neid küpsiseid:
  • PHP sessioonicookie algusega SESSID: Seda küpsist kasutatakse PHP sessiooniinfo alles hoidmiseks.
Kasutajal on võimalik keelata küpsistel veebisaidi kasutamise kohta kogutud andmete edastamine Google’ile ja nende andmete edasine töötlemine Google’i serverites. Selleks peab kasutaja alla laadima vastava veebilehitseja lisa ning selle installeerima: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en